5 najlepszych gadżetów reklamowych dla firm

Gadżety reklamowe są obecnie bardzo popularne pośród klientów, potrafią przyciągać ich uwagę i tym samym wspomagają przedsiębiorstwa w zwiększaniu sprzedaży oraz ilości osób odwiedzających ich siedziby albo witryny internetowe. Jak jednakże wypromować własną markę przy pomocy gadżetów reklamowych oraz które spośród nich są najlepsze? Sprawdźmy, w co najlepiej zainwestować, żeby nie wyrzucić swoich pieniędzy w błoto. 

Długopisy

Długopisy zaliczane są od najbardziej rozpowszechnionych gadżetów reklamowych dla firm. Nie powinno nas to dziwić, gdyż są to praktyczne elementy. Warto będzie, jednakże zwracać uwagę na fakt, iż ciekawą opcję stanowi inwestycja w modele, które nie są tylko długopisami. Na rynku dostępne są takie, które mogą być jednocześnie touch-penem, czyli posłużyć do obsługiwania ekranów dotykowych. W sklepach z akcesoriami reklamowymi, znajdziemy też ekologiczne (zrobione z bambusa) długopisy.

Torby termiczne

To ten typ gadżetów reklamowych, który będzie przydatny tylko przez parę miesięcy w roku. Z uwagi na to, spora część osób rezygnuje z kupowania toreb termicznych. Dzięki czemu dochodzi do powstania niszy, która może zostać wypełniona przy pomocy gadżetu reklamowego z praktycznym zastosowaniem. Torby termiczne, stanowią doskonałą opcję na wędrówki na przełomie wiosny i jesieni, pikniki, czy też na plażę. Ich zadanie to utrzymanie właściwej temperatury napojów, jak również ochrona posiłków przed ich zepsuciem, co jest normalnie wynikiem zbyt wysokich temperatur.

Butelki na napoje 

Ostatnimi czasy rozpowszechnił się zwyczaj korzystania ze swoich butelek na napoje. To bardzo pozytywne działanie, gdyż umożliwia ograniczanie ilości produkowanych tworzyw sztucznych zaśmiecających świat. Na wspomnianych butelkach, może zostać nadrukowane dowolne logo firmowe albo hasło z nią związane. Wybierać możemy spośród naprawdę wielu opcji. W niektórych butelkach znajdują się nawet wkłady, do których wsadzić można lód, owoce czy zioła, za sprawą czego woda stanie się smaczniejsza.

Plecaki na sznurkach

Wakacyjne wyprawy, piesze wędrówki na świeżym powietrzu wymagają zastosowania praktycznych gadżetów. Mogą to być na przykład plecaki na sznurkach, które bardzo dobrze sprawdzą się w czasie chęci przeniesienia niewielkich przedmiotów. Można je traktować, nie tylko w roli najważniejszego gadżetu, ale także praktycznego opakowania dla reszty przedmiotów, którymi zamierzamy obdarować swoich klientów czy też pracowników.

Power Banki

Przyszło nam żyć w czasach, w których prym wiodą mobilne urządzenia, a przede wszystkim smartfony. Częstotliwość ich użytkowania sprawia, iż często niezbędne staje się ich ładowanie poza miejscem umożliwiającym nam podłączenie ładowarki. Power banki, mogły się stać dzięki temu gadżetami, które przydać się mogą praktycznie każdemu. Bez względu na to, czy podróżujemy w sprawach służbowych, czy też uczęszczamy do szkoły średniej. Spora ilość modeli, ma opcję bezprzewodowego ładowania, jednakże staje się to możliwe dopiero wówczas, kiedy także smartfon może się pochwalić technologią indukcyjnego ładowania.